Informační zpravodaj 2015

Druhé kolo výběrového řízení.

Představenstvo Bytového družstva AVION OLOMOUC vyhlašuje druhé kolo výběrového řízení na komplexní rekonstrukci bytového domu Avion se sídlem na ul. Pol. vězńú 359-2, 779 00 Olomouc. Zájemci obdrží veškeré informace, včetně zadávací dokumentace na e-mailové adrese : emalarova(et)seznam.cz.
Uzávěrka podání přihlášek do výběrového řízení je středa 23.9.2015 do 15,00 hod.

Představenstvo Bytového družstva AVION OLOMOUC.

Výběrové řízení BD AVION OLOMOUC.

Představenstvo BD AVION OLOMOUC vypisuje výběrové řízení na celkovou rekonstrukci bytového domu Avion ul. Politických vězňů 359/2 v Olomouci.
Podmínky výběrového řízení,potřebé dokumenty a informace zájemci obdrží prostřednictvím e-mailu : emalarova@seznam.cz, nebo na adrese COMPLET BD a SVJ s.r.o.Jižní 118, Olomouc, PSČ 779 00.

Představenstvo BD AVION OLOMOUC.

Rozhodnutím členské schůze ze dne 23.7.2015 bylo výběrové řízení zrušeno. Nové výběrové řízení na rekonstrukci bytového domu Avion bude vyhlášeno v průběhu září 2015.

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687

+420 725 451 331 (toto je kontakt pouze na provozovatele webu a nikoliv na předsednictvo družstva / společenství)

 
 
Informační zpravodaj 2015 | Webové stránky pro bytová družstva

Chyba

Chybová zpráva

  • Zadaný soubor temporary://fileh9DjJa nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileMp0Iwi nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://file3W3Hkq nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileOnff9x nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.