Informační zpravodaj 2016

Výsledky výběrového řízení.

Členská schůze BD AVION OLOMOUC na svém zasedání dne 22.2.2016 rozhodla o vítězi výběrového řízení na rekonstrukci bytového domu Avion.
S počtem hlasů 37 členů se na prvním místě umístila firma VHH Thermont a na druhém místě se počtem13 hlasů umístila firma Lanex Olomouc.

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687

+420 725 451 331 (toto je kontakt pouze na provozovatele webu a nikoliv na předsednictvo družstva / společenství)

 
 
Informační zpravodaj 2016 | Webové stránky pro bytová družstva

Chyba

Chybová zpráva

  • Zadaný soubor temporary://fileM0SHXF nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://file2wMLuC nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileGHco2y nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileOX8yAv nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.