Nápověda

Objednání stránek

Pro objednání stránek pro Vaše družstvo nás můžete kontaktovat emailem, telefonicky, nebo přes objednávkový formulář.
Na základě této předběžné objednávky pro Vás stránky kompletně připravíme, a zašleme Vám k fakturu.
Tato stránka Vám usnadní první kroky při administraci těchto stránek.

Nastavení účtu a změna hesla

Důrazně doporučujeme abyste si do nejdříve změnili přístupové heslo k administrátorskému i členskému účtu. Dále je potřeba u administrátorského nastavit správnou emailovou adresu pro efektivnější komunikaci a pro zasílání elektronických faktur.

Úprava kontaktních informací vašeho družstva

V levé části obrazovky klikněte na odkaz "Upravit nastavení družstva", zde prosím vyplňte kontaktní infomace a nahrajte úvodní obrázek družstva. Pokud nemáte vhodný obrázek nebo se Vám ho nedaří nahrát, zkontaktujte naši podporu a my Vás s vytvořením úvodní fotografie rádi zdarma pomůžeme. Nezapoměňte kliknout na tlačítko uložit.

Správa informační desky

Pokud budete chtít přidat, upravit, nebo smazat příspěvek na informační desce, tak to lze provést na stránce Správa informační desky. Tam se nachází tlačítka pro přidání nového příspěvku, dále všechny přehled starších příspěvků s tlačítky Zobrazit, Upravit a Smazat.

Jak vytvořit první příspěvek na informační desce?

V sekci Správa informační desky klikněte na odkaz Vytvořit příspěvek na informační desku. Tím se dostanete na stránku, na které můžete vyplnit všechny požadované informace o novém příspěvku (nadpis, tělo zprávy, případné datum události, příllohy a obrázky).
Poznámka: u nahrávání příloh a obrázků je zapotřebí ihned po vybrání souboru z vašeho PC ještě kliknout na tlačítko UPLOAD, které je hned vedle pole s vybraným souborem.
U každého příspěvku máte možnost zvolit, zda dude příspěvek veřejný (uvidí ho potom každý návštěvník webu), nebo skrytý (příspěvek uvidí jen člen a admin družstva).
Nezapoměňte kliknout na tlačítko uložit.

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687